Kredi Kartı ıle Abonelik


Kredi kartı ile abone olabilmek için "Ödeme Yap" butonuna tıklayınız. Butona tıkladıktan sonra alışveriş sitemiz üzerinden online olarak ödeme yapabileceksiniz.Neden Genç Dergi'ye Abone Olmalıyız?

Adımız GENÇ. Aylık olarak çıkan bir alan dergisiyiz. Genç olan herkese ulaşmak istiyoruz. Ama bizim gençten anladığımız biyolojik tasnifin biraz ötesinde. Biz genç dendiğinde, yüreğindeki gücün farkında olan, yüreği genç olanı anlıyoruz. Ümidini kaybetmemiş, gözlerindeki ışıltıyı hep korumuş, biraz muzip, biraz öfkeli, biraz muhalif, biraz ele avuca sığmaz, ama hep heyecanlı, hep dertli, yüreği kocaman, göğsünün orta yerinde atom reaktöründen daha muazzam bir güç taşıdığının farkında ve dahası bunun derdine düşmüş olan herkes genç ve bizden. Bizden ve bizim de kendisinden olduğumuz.

Havale/EFT ıle Abonelik


Aşağıdaki Hesaba Abonelik Ücretini Yatırdıktan Sonra Formu Doldurunuz.

Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne "Genç Dergi - Adınız Soyadınız" şeklinde girmeniz gereklidir. Açıklama bölümüne bunun dışında bir şey yazmanıza gerek yoktur.

/ ıkitelli şubesi
ERKAM YAY. SAN. VE TıC. A.ş. adına TL Hesabı// (IBAN: TR91 0020 5000 0013 5023 3000 02)

Kapıda Ödeme


Abonelik siparişinizi kapıda ödeme seçeneğimiz de vardır. Kapıda sadece nakit ödeme yapabilirsiniz. Siparişiniz Türkiye'nin her yerine, Sürat Kargo güvencesiyle teslim edilir.

   - Kargo ücretsizdir.
   - Kargo yetkilisi, sipariş tutarını tahsil etmeden ürün paketini teslim edemez.
   - Kapıda nakit ödenecek tutar, siparişle birlikte gönderilen faturada "Müşteriden tahsil edilecek tutar" olarak belirtilir.


PTT ile Ödeme


Abonelik siparişinizi PTT ödeme seçeneğimiz ile ödeyip, formu doldurabilirsiniz. Bu sayede abonelik kaydınız başlamış olacaktır.Posta Çeki: Erkam Yay. / 1054150

Cep Telefonu ıle Abonelik


Genç Dergisi abonesi olmak çok kolay. Cep telefonunuz ile Gencdergisi yazıp 3172'ye gönderin. Biz sizi arayalım. Abone olun!